Cenník

 

 

Ceny ubytovania v našom hoteli sú flexibilné a závisia od konkrétneho dátumu pobytu a času, kedy si svoje ubytovanie rezervujete. Odporúčame vám skorú rezerváciu minimálne 45 dní vopred, ktorá vám zaručí najnižšie dostupné ceny. Pre ešte výhodnejšie ceny ubytovania sledujte aj naše akcie.

Pre zistenie cien v konkrétnych termínoch, prosím, využite nás formulár dostupnosti.

Orientačné ceny ubytovania


Zima Leto
Izba Štandard оd 110 € od 57 €
Rodinná izba od 117 € od 85 €
Apartmán od 157 € od 101 €
Apartmán Srdiečko od 189 € od 133 €

* Cena na izbu a noc s raňajkami pri obsadení izby 2 osobami. Cena nezahŕňa miestny poplatok.

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20% pri rezervácií aspoň 45 dní vopred. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov. Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 35€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.


Získajte zľavu na pobyt až 35€ s Gopassom

Pre všetkých majiteľov gopass karty máme dobré správy. Odteraz môžete využiť svoje body a premeniť ich na zľavu na pobyt. Už počas rezervácie svojho pobytu môžete využiť svoje gopass body a získať tak zľavu až do 35€. Stačí ak v našom online rezervačnom formulári zadáte číslo svojej gopass karty!
Gopass body Zľava na pobyt
200 bodov zľava 10 €
320 bodov zľava 15 €
440 bodov zľava 20 €
560 bodov zľava 25 €
680 bodov zľava 30 €
800 bodov zľava 35 €