Masáže a procedúry

„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho
Základom zdravého tela je aj zdravie mysle. Odmeňte sa po aktívnom dni masážou či zábalom. Všetky produkty v našom Wellness svete sú založené na prírodnej báze, vďaka čomu sa vám u nás dostane pravej prírodnej starostlivosti. Načerpajte u nás tatranskú harmóniu a nechajte sa rozmaznávať rukami našich skúsených odborníkov počas svojej „chvíľky pre seba“. Sila, krása a energia vás čakajú hneď za dverami nášho wellness sveta.

Vybrať si môžete z nasledujúcich procedúr:
  • relaxačné masáže
  • špeciálne masáže
  • uvoľnujúce zábaly
  • doplnkové ošetrenia

Otváracie hodiny

Otvorené denne
16:30 - 21:00

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.

Info a rezervácie

+421 911 069 728

info@hotelsrdiecko.sk

Na stiahnutie
Wellness Cenník

Na stiahnutie
Wellness Brožúra

Z našej bohatej ponuky masáži vám odporúčame

Balíček po lyžovačke 1

50 min
Do tohto balíčka sme pre vás pripravili to, čo vaše telo po lyžovačke potrebuje- uvoľnenie a relax. Svaly po záťaži najskôr uvoľníme športovou masážou celého tela, potom váš chrbát pohladíme medovým zábalom a na záver si ako odmenu vychutnáte náš unikátny čaj Omladenie.
masáž po lyžovaní

Balíček po lyžovačke 2

50 min
Povenujeme sa vašim unaveným nohám - balíček obsahuje športovú masáž dolných končatín a reflexnú masáž chodidiel, ktoré v spoločnej kombinácii slúžia na uvoľnenie svalov a šliach po športovom – výkone. Na záver oddychu si vychutnáte náš unikátny čaj Omladenie.
Reflexná masáž chodidiel

Lymfodrenáž ručná

Táto masáž napomáha odstraňovať pocit ťažkých nôh, pomáha redukovať celulitídu. Lymfatický obeh odvádza z tkanív nahromadenú vodu, produkty metabolizmu, cudzorodé a škodlivé látky. Napr. okamžite po fyzickej záťaži je lymfodrenáž terapiou odstraňujúcou akýkoľvek pocit únavy.

Omladenie - Revitalizácia tela a duše

začínajú prázdniny