Vybavenie wellness

"Veľmi príjemný hotel so skvelým wellness, krásnym barom s výhľadom na zjazdovku a nechali ho kvôli nám otvorený oveľa dlhšie :)" Ľudmila, 10. januára 2016

Podľahnite relaxu v našom novom wellness svete, kde vás okúzli krása prírodného interiéru a pokojná srdečná atmosféra. Doprajte si oddych po celom dni na svahu či po túre a relaxujte v harmonickom priestore nášho wellness sveta. V našej oáze oddychu sa budete cítiť ako na skutočnom wellness pobyte. Tak sa nechajte rozmaznávať počas uvoľňujúcej masáže.

V našom wellness svete nájdete:

Otváracie hodiny

Otvorené denne 16:30 - 20:00

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.

Info a rezervácie

+421 911 069 728

info@hotelsrdiecko.sk

Na stiahnutie
Wellness Cenník

Na stiahnutie
Wellness Brožúra

Virtuálna prehliadka
Wellness SvetUbytovaní hostia majú jednorazový vstup do wellness centra na 2 hodiny v cene pobytu, na ďalší vstup v rovnaký deň môžete využiť 200 bodov z vašej Gopass karty. Wellness centrum je otvorené aj pre externých hostí, pre ktorých je vstup spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.
Vstup do Wellness Vstup na 2 hodiny
Dospelí 15 €
Deti do 6 rokov zdarma
Deti 6 - 12 rokov 7 € alebo 5 € + 60 Gopass bodov
Rodinný vstup 2+1 29 €
Rodinný vstup 2+2 35 €
Skupinový vstup 5 až 9 osôb (event: 10-14 osôb) 65 € (event: 130 €)
 
REGIONÁLNA WELLNESS AKCIA
Príďte si vychutnať wellness relax v našom hoteli! Ako obyvateľ okresu Brezno získate 20% zľavu na vstup do nášho Wellness sveta.
Pre uplatnenie zľavy je potrebné predložiť občiansky preukaz
detska masaz srdiecko

Detská masáž ovocným olejom

Deti milujú príjemné sladké vône a pohladenie, toto všetko dostanú a vy si môžete na pár minút vychutnať svoj oddych v našom Wellness svete. Masáž nemá vekové obmedzenie, ale ak si myslíte, že dieťatko ešte samo nie je pripravené na masáž, ponúkame vám možnosť spoločnej masáže dieťatka s rodičom.