3,2,1….Šťastný nový rok

A je to tu! Končí sa zážitkami nabitý rok, počas ktorého sme si užili množstvo zábavy, športu, relaxu a bohatého programu. Avšak nemusíte smútiť za starým rokom 🙂 Ten ďalší máme pre sebou a spoločne ho privítame vo veľkom štýle. Šampanské bude tiecť potokom a hudba znieť z každého kúta. Aj tento rok sme si pre vás pripravili bohatý program plný hudby, tanca, gurmánskych špecialít a jedinečných zážitkov.

Silvestrovský program

  • Moderátor večera showman a herec Juraj Šoko Tabáček
  • Stand up show moderátora Juraja Šoko Tabáčeka
  • Freestyle shov majsterky sveta v žonglovaní s futbalovou loptou Lucia Kevická
  • Piesne na želanie pod taktovkou DJ-a
  • Tanečná skupina FABER dance
  • Prípitok pod holým nebom
  • Zábavné súťaže a tombola so zaujímavými cenami
Silvester v hoteli Srdiečko

Silvestrovským večerom nás bude sprevádzať moderátor, showman a herec Juraj Šoko Tabáček, ktorý okrem moderovania predvedie aj svoju stand up show. Takže si pripravte bránice, pretože to bude záchvat smiechu. Svoju freestyle show predvedie a majsterka sveta v žonglovaní s futbalovou loptou Lucia Kevická. Jej žonglérske kúsky s loptou jej môžu závidieť aj najlepší futbalisti sveta.

Do tanca bude počas celej noci hrať piesne na želanie DJ a roztancuje vás aj tanečná skupina FABER dance. Pripravené sú pre vás aj zábavné súťažetombola so zaujímavými cenami. Nový rok privítame spoločne prípitkom pod holým nebom.

Zabávajte sa nielen počas silvestrovskej noci. Rezervujte si pobyt v hoteli Srdiečko*** a užívajte si skvelú lyžovačku. Večer sa hoďte do gala a oslávte s nami Nový rok. Po prebdenej noci si doprajte trochu relaxu v našom wellness centre.

Nenechajte si ujsť najkrajšie zážitky. Rezervujte si silvestrovský pobyt ešte dnes!

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE