Lyžovanie a zimné športy

Predstavte si rozsiahle biele pláne a čerstvý „menčester“ pri východe slnka. Nadýchnite sa sviežeho horského vzduchu, rozhliadnite sa po dych vyrážajúcich tatranských panorámach a oddajte sa volaniu slobody.
V srdci Nízkych Tatier je ukryté miesto plné zimných zážitkov a dobrodružstiev, na ktorom sa splnia vaše sny o ideálnej zimnej dovolenke. Dokonale upravené zjazdovky a najmodernejšia technika sú zárukou bezchybnej lyžovačky. Všetko, čo hľadáte počas svojej zimnej dovolenky nájdete na jednom mieste – v stredisku Jasná.
  • Takmer 46 km zjazdoviek
  • 30 vlekov a lanoviek
  • 8 freeridových zón
  • Snowpark pre milovníkov adrenalínu
  • Najväčší detský zimný areál Maxiland
  • Funtools pre milovníkov zábavy

Niekoľko prestížnych ocenení strediska je dôkazom jeho kvalít:

Vymeňte čižmy za lyže a otestuje snehovú pokrývku na svahoch najlepšieho lyžiarskeho strediska Jasná. Lúče slnka odrážajúce sa zo snehovej pokrývky vás príjemne zohrejú a vy si môžete vychutnať tú najkrajšiu lyžovačku.

Nízke Tatry

Majestátny Chopok 2 024 m n.m. je strážcom najväčšieho zimného lyžiarskeho strediska na Slovensku. Z jeho severnej a južnej strany sa po členitých svahoch tiahnu biele stuhy 46 km zjazdoviek, 30 najmodernejších lanoviek a vlekov. Adrenalínoví nadšenci sú priťahovaní najväčšou arénou voľného lyžovania, ktorá je súčasťou svetovej freeride tour. Naopak rodiny s deťmi tu nájdu oázu pre prvé „kroky“ na snehu vďaka sieti modrých zjazdoviek a širokej ponuky lyžiarskych škôl a aktivít.

Ďalšie aktivity

nove weby<