Izby a apartmány

IZBY A APARTMÁNY

Nové izby už na vás čakajú! Objavte čaro zrekonštruovaných izieb v hoteli Srdiečko a nechajte sa opantať čarovnými výhľadmi, pokojnou atmosférou a srdečnosťou nášho personálu, ktorý sa bude o vás počas celého pobytu starať s láskou. Cítiť sa u nás ako doma je naozaj veľmi jednoduché, pretože domov je tam, kde je srdce.
Na dovolenku u nás budete ešte dlho spomínať. Máte možnosť vybrať si zo štyroch druhov izieb podľa vlastných potrieb a preferencií. Každú izbu sme rekonštruovali tak, aby dokonale vystihovala atmosféru celého hotela Srdiečko. Spoločne s priateľským personálom a okolitým prostredím sa snažíme o to, aby bol každý váš pobyt výnimočný.
  V Hoteli Srdiečko vám ponúkame nasledovné možnosti ubytovania:    
Pozrieť cenník
   

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si pobyt v nových izbách čo najskôr!

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa v stredisku Jasná. Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.