Izby a apartmány

 

 

Objavte priateľskú atmosféru hotela snúbiacu sa s útulným štandardom ubytovania priamo pod Chopkom. Len u nás si môžete užívať tie najkrajšie podoby hôr ako v zime, tak i v lete. Jedinečná poloha nášho hotela v srdci lyžiarskeho strediska Chopok – Juh vám umožní vyjsť z izby v lyžiarkach priamo na svah. Aj letné turistické potulky po Horehroní vás stále zavedú na to isté miesto – k nám do Srdiečka Nízkych Tatier.

Len u nás vás čaká dovolenka v Tatrách za rozumnú cenu

Vyberte si z našej ponuky ubytovania v 42 izbách bežného komfortu. Neopakovateľný výhľad na Chopok, Ďumbier i okolitú prírodu, ktorý sa ponúka v každej izbe, ako aj priateľský prístup personálu, sa postará o váš neopakovateľný pobyt v Tatrách.

 

V Hoteli Srdiečko vám ponúkame nasledovné možnosti ubytovania:

 

 

Pozrieť cenník

 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa v stredisku Jasná.
Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.