Letný program plný zážitkov

Uprostred Nízkych Tatier a Horehronia sa hrdo týči náš hotel Srdiečko. Obklopený krásnou prírodou a ukrytý pod vrcholom Chopka ponúka návštevníkom svoje letné, dovolenkové srdce. Každého hosťa obdaríme absolútnym pokojom, dokonalým relaxom a krásnymi zážitkami.

V zime u nás našli útočište mnohí lyžiari a strávili sme s nimi krásne chvíle. Teraz je však čas nahodiť sa do šortiek a užívať si slniečko a leto. Nízke Tatry otvárajú svoju zelenú náruč a pozývajú návštevníkov stráviť letné horúce dni v prírode a hotel Srdiečko otvára svoje brány a ponúka pohodlie a jedinečnú horskú atmosféru.

Zabávajte sa s nami

Počas leta sa u nás nebudete nudiť. V našom programe si každý príde na svoje 🙂

Animačný program pre deti

Chystáte sa na dovolenku s rodinkou? Detičky sa zabavia v našom detskom ihrisku pred hotelom, zatiaľ čo vy si môžete vychutnávať kávičku na našej slnečnej terase a vychutnávať si nádherný výhľad na Chopok. Spoločne sa vyberte po stopách draka Demiána a natrafíte na drakopark Chopok. Môžete pokojne relaxovať, o deti sa postará náš profesionálny animátorský tím, ktorý odhalí deťom tajomstvá prírody. Spoločne spoznáme okolie, rastlinky aj zvieratá, naučíme sa ako sa správať v prírode a tešiť sa môžete aj na kurzy mladého záchranára, tvorivé dielne a zábavné súťaže.

Animačný program v hoteli Srdiečko

Sobotné grilovačky

Dovolenka patrí oddychu a dobrému jedlu 🙂 Začnite deň poriadnou rozcvičkou pod Chopkom. Každú sobotu ešte pred raňajkami môžete rozcvičiť svoje telo na našej teraske s našou animátorkou.

Viete si prestaviť krajšie strávený pobyt ako grilovať alebo opekať s rodinou či priateľmi na teraske? Každú sobotu si spoločne vychutnáme špeciality z grilu a deti si môžu opiecť svoju špekačku na otvorenom ohni.

V prípade záujmu o iný termín, vieme zorganizovať grilovačku a cvičenie podľa vašich priani. 🙂

Letné kino pod hviezdami

Ak si radi pozriete dobrý film, na našej terase vás čaká aj letné kino. Vo vybratých termínoch si môžete po výdatnej večeri a oddychu v našom wellness centre vychutnať aj dobrý film. Premietať začíname vždy o 20.00h.

Termíny premietania: 11.7., 18.7., 25.7., 1.8., 15.8. a 22.8.

Grilovanie na terase v hoteli Srdiečko

Pre športových nadšencov

Hľadáte trochu adrenalínu a kopec zábavy? Vyskúšajte mountain káry z Chopku, na ktorých sa zabavia všetky vekové kategórie. Každý piatok sa spolu vyberieme na nočný pochod. A pre milovníkov športu je k dispozícii aj naša požičovňa športových potrieb, kde si môžete požičať nordic walking paličky, bedminton či lopty.

Zmena programu je vyhradená

Cyklistika v Jasnej

Potulky tatranskou prírodou

Pre milovníkov prírody a hôr ponúkajú Nízke Tatry množstvo turistických a cyklistických trás. Na bicykli môžete otestovať aj prírodné prekážky Rocky Mountain Bike Parku. Ak by ste si radšej vychutnali relaxačnú jazdu prírodou bez námahy, radi vám požičiame e-bike.

Horehronie ponúka množstvo príležitostí na zábavu aj relax. Vyberte sa na výlet do Jaskyne mŕtvych netopierov, zajazdite si na koňoch, prevezte sa Čiernohronskou železničkou alebo zubačkou Tisovec-Zbojská.

Naše tipy na výlety:

Rezervujte si svoj letný pobyt

Objavujte letné srdiečko už toto leto! Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj letný pobyt už teraz:

Ušetrite ešte viac s gopassom! Využite svoje gopass body na ďalšiu zľavu až do 35€ pri online rezervácií svojho pobytu.

Rezervujte si svoj pobyt:

first minute leto v hoteli Srdiečko