Tímbildingy

Odmeňte svojich zamestnancov tým najlepším spôsobom – zverte ich do starostlivosti nášho horského hotela a doprajte im aktívny oddych v srdci Nízkych Tatier. Príjemné prostredie s priateľskou atmosférou sa postará o ich dokonalý oddych a načerpanie nových síl. Lyžovačka, letná turistika a netradičné aktivity sa postarajú nielen o stmelenie vášho pracovného kolektívu, ale aj o množstvo nových nápadov pre ešte lepší pracovný výkon.

Ako na to?

Stačí sa nám ozvať a zvyšok zariadime za vás. O najrôznejšie aktivity s patričným technickým a personálnym zabezpečením, ako aj o ubytovanie so stravovaním, sa postará náš profesionálny tím odborníkov.

Netradičnejšie teambuildingové aktivity:

Koktail na Chopku s jazdou novým Funitelom

Koktail na Chopku s jazdou novým Funitelom

Vyvezte sa na vrchol majestátneho Chopku najmodernejšou lanovkou Funitel a s výhľadmi na všetky svetové strany si užite parádnu koktailovú párty.


Nočný pochod

Nočný pochod

Zažite nezabudnuteľný nočný pochod tatranskou prírodou, kde si na vlastnej koži vyskúšate silu prírody a spoliehaním sa na svoj tím utužíte kolektív.


SuperFly

Hurricane Factory

Hľadáte aktivitu, ktorá vám zdvihne adrenalín? Vyskúšajte veľkú novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí veterného tunela si môžete vyskúšať voľný pád. Odvaha sa ľahšie zbiera s tímovou podporou.


Privátna tropická párty

Privátna tropická párty

Firemná dovolenka na Slovensku ako v Karibiku? Užite si trópy s celým tímom, vychutnajte si exotické drinky a zabavte sa v novom Tropickom Raji, kde budete mať pocit, že ste naozaj v rovníkových oblastiach.Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 911 054 392 event@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 911 054 392