Masáže a procedúry

„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho
Základom zdravého tela je aj zdravie mysle. Odmeňte sa po aktívnom dni masážou či zábalom. Všetky produkty v našom Wellness svete sú založené na prírodnej báze, vďaka čomu sa vám u nás dostane pravej prírodnej starostlivosti. Načerpajte u nás tatranskú harmóniu a nechajte sa rozmaznávať rukami našich skúsených odborníkov počas svojej „chvíľky pre seba“. Sila, krása a energia vás čakajú hneď za dverami nášho wellness sveta.

Vybrať si môžete z nasledujúcich procedúr:
  • relaxačné masáže
  • špeciálne masáže
  • uvoľnujúce zábaly
  • doplnkové ošetrenia

Otváracie hodiny

Otvorené denne
16:30 - 21:00

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.

Info a rezervácie

+421 911 069 728

info@hotelsrdiecko.sk

Na stiahnutie
Wellness Cenník

Na stiahnutie
Wellness Brožúra

Z našej bohatej ponuky masáži vám odporúčame

Balíčky po turistike

50 min
Povenujeme sa vašim unaveným nohám - balíčky obsahujú športovú masáž dolných končatín a rašelinový alebo teplý mätový zábal, ktoré v spoločnej kombinácii slúžia na uvoľnenie svalov a šliach po športovom výkone. Ak vám športová masáž nevyhovuje, zrelaxujte pri masáži tváre spolu s parafínovým zábalom, ktorý pohladí vaše ruky. Parafín je teplý vosk, ktorý vo viacerých vrstvách pôsobí na regeneráciu pokožky rúk, prehreje kĺby. Myslíme aj na budúce mamičky, máme pre vás špeciálnu masážnu stoličku, môžete si teda vašu masáž vychutnať v uvoľňujúcej polohe bez obmedzení.
masáž po lyžovaní

Lymfodrenáž ručná

Táto masáž napomáha odstraňovať pocit ťažkých nôh, pomáha redukovať celulitídu. Lymfatický obeh odvádza z tkanív nahromadenú vodu, produkty metabolizmu, cudzorodé a škodlivé látky. Napr. okamžite po fyzickej záťaži je lymfodrenáž terapiou odstraňujúcou akýkoľvek pocit únavy.

Omladenie - Revitalizácia tela a duše