Sauny a vírivky

„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho
Relaxujte vo vonkajšej vírivke a zregenerujte sa po celodennej aktivite. Počas vášho wellness pobytu v nadmorskej výške 1213 m n. m. môžete pocítiť aj blahodarne účinky saunovania. Vitajte v našom saunovom kráľovstve s fínskou, infra či parnou saunou a nechajte sa vyhriať do zdravia a krásy. Po horúcich chvíľach sa môžete schladiť v našich ochladzujúcich sprchách s vodnými tryskami, ktoré vás prenesú pod osviežujúce vody horského vodopádu. Na záver si doprajte oddych v relaxačnej miestnosti s harmonickou atmosférou. Nezabúdajte ani na pitný režim. Tekutiny doplňte unikátnou krištáľovou vodou, sviežim ovocným nápojom alebo čajom Omladenie.

Otváracie hodiny

Otvorené denne 16:00 - 21:30
Deti do 12 rokov 16:00 - 18:00
GOPASS klienti 15:00 - 21:30

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.

Info a rezervácie

+421 911 069 728

info@hotelsrdiecko.sk

Na stiahnutie Wellness Cenník
 
Na stiahnutie Wellness Brožúra

Vonkajšie vírivé vane na terase

Kapacita: 4 – 6 osôb Teplota: 38° C Doba pobytu: 15 - 20 min., v mrazivom počasí menej Účinky: Pomáhajú rýchlo zregenerovať duševné sily po vyčerpaní a strese. Kombinácia teplej vody, nadnášania a masáže súčasne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti a počas niekoľkých minút uvoľní svaly a celé telo unavené po fyzickej alebo psychickej práci.

 

 

Parná sauna

Parný kúpeľ s esenciou bylinnej silice účinkuje predovšetkým na dýchacie cesty a prispieva k uvoľneniu hladkého svalstva. V dôsledku toho dochádza k prehĺbenému dýchaniu a kvalitnejšiemu okysličovaniu organizmu. Kapacita: 6 - 8 osôb Teplota: 45° C Relatívna vlhkosť: 80 – 100 % Odporúčaná doba pobytu: 10 – 20 min. Účinok: relaxačný, regeneračný, posilnenie imunitného systému, revitalizačný.

Infra sauna

Je výborným prostredím na relax i účinnú regeneráciu vášho organizmu. Pri tejto forme saunovania dochádza k rovnomernému prehrievaniu nielen povrchových, ale aj hĺbkových častí tela. Kapacita: 4 osoby Teplota: 40° C - 45° C Relatívna vlhkosť: 10 % Odporúčaná doba pobytu: 20 – 30 min. Ukončenie saunovania: osvieženie vlažnou alebo teplou vodou. Účinok: detoxikačný, relaxačný, regeneračný, posilnenie imunitného systému, zrýchľuje metabolizmus, anticelulitídový účinok, celkové telesné a psychické uvoľnenie.
 

Fínska sauna

Fínska sauna má blahodarný účinok na vaše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám. Jej účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Kapacita: 10 - 12 osôb Teplota: 90 – 100° C Relatívna vlhkosť: 10 % Opakovanie procedúry: 2 – 3x Doba pobytu: max. 15 min. Ukončenie saunovania: ochladenie studenou vodou. Účinok: hyperemický, relaxačný, regeneračný, revitalizačný, posilnenie imunitného systému, povzbudzujúci, celkové telesné a psychické uvoľnenie.
 

Kontraindikácie pre sauny a vírivku

  • infekčné choroby
  • hnisavé ochorenia kože
  • plesne a infekcie
  • akútne horúčkovité ochorenia
  • stavy po hlbokej trombóza
  • zhubné nádory
  • epilepsia
  • inkontinencia moču a stolice
  • tehotenstvo
wellness virinka
 
 

nove weby<