Tatry wellness elixír

Absolútna novinka – inovatívny koncept pre váš relax a zdravie – spojenie tatranského kúpeľníctva a ozdravovania, blahodarných účinkov nedotknutej horskej prírody a modernej wellness starostlivosti iba v našich hoteloch Tatry Mountain Resorts.

Absolútna novinka – inovatívny koncept pre váš relax a zdravie. Doprajte si elixír omladenia. Pripravili sme pre vás inovatívny koncept Tatry Wellness Elixír, ktorý spája tradície tatranského kúpeľníctva a ozdravovania, blahodarne účinky nedotknutej horskej prírody a modernú wellness starostlivosť. Tento unikátny koncept nájdete iba v našich hoteloch Tatry mountain resorts.

Elixír zdravia v horskom Hoteli Srdiečko

Zoznámte sa s liečivou silou Tatry Wellness Elixír aj v našom hoteli. Pripravili sme pre vás to najlepšie z nekonečnej energie prírody Nízkych Tatier, z lokálnych byliniek a wellness starostlivosti našich profesionálov.

Zahoďte za hlavu napätie a stres. Naše wellness precedúry uvoľnia celé vaše telo a dodajú vám energiu na celý týždeň. V našom hoteli vám ponúkame:

  • Čaj Omladenie a krištáľová voda
  • Masáž čokoládovým krémom alebo kokosovým olejom
  • Hrejivý medový zábal
  • Ponuka prírodných produktov kozmetickej starostlivosti TWE
A jedinečné osvieženie vám dodá dúšok teplého čaju Omladenie.

Otváracie hodiny

Otvorené denne 16:00 - 21:30
Deti do 12 rokov 16:00 - 18:00
GOPASS klienti 15:00 - 21:30

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.

Info a rezervácie

+421 911 069 728

info@hotelsrdiecko.sk

Na stiahnutie
Wellness Cenník

Na stiahnutie
Wellness Brožúra
wellness elixír

O váš dokonalý oddych a spánok sa postará unikátny bylinkový vankúš s levanduľou. A jedinečné osvieženie vám dodá dúšok čerstvých ovocných či zeleninových štiav. Pravú chuť byliniek spoznáte, ak ochutnáte náš špeciálne namiešaný čaj Omladenie.

Vezmite si silu Tatier so sebou

Zastavte sa na recepcii a odneste si kúsok horskej energie domov. Nová prírodná kozmetická rada Tatry Wellness Elixír poteší vás a môže byť taktiež originálnym darčekom pre vašich blízkych.

Tatry Wellness Elixír v našich hoteloch

Nechajte sa rozmaznávať unikátnymi masážami a ošetreniami, využite našu jedinečnú prírodnú kozmetiku alebo ochutnajte pravú chuť byliniek v našich špeciálne namiešaných čajoch. A to nie je všetko. V rámci nového konceptu Tatry Wellness Elixír nájdete v každom z našich hotelov:

  • unikátne masáže a ošetrenia
  • špeciálne namiešanú prírodnú kozmetiku
  • energizujúce osvieženie krištáľovou vodou
  • kolekciu lahodných wellness čajov
  • bylinkové vankúše pre najlepší spánok
  • chutné dary prírody pre Vaše zdravie