Zima doma pod Chopkom

Domov je tam, kde sa cítite dobre a kam sa vždy radi vraciate. A takéto prostredie vytvárame pre našich hostí. Náš hotel ukrýva množstvo krásnych spomienok. A nás veľmi teší, že sme mohli byť ich súčasťou.

Martina Jurošová
riaditeľka hotela
Spomínam si na svoje začiatky v hoteli Srdiečko. Mnohí spočiatku hotelu nedávali veľkú nádej na dlhodobé fungovanie, ale nám sa vďaka pomoci a podpore skvelých kolegov podarilo vytvoriť z hotela úžasné miesto. Spoločne sa snažíme, aby sme našim hosťom vytvorili domácu atmosféru a správame sa k nim priateľsky a ústretovo. V roku 2013 prešiel hotel čiastočnou rekonštrukciou našim cieľom bolo zachovať teplo domova, ktoré sa šíri celým hotelom ako teplo z nášho krásneho krbu. Nové priestory pomohli zvýšiť návštevnosť hotela. K tomu sa pridala naša rodinná a priateľská atmosféra, výborná domáca kuchyňa a ústretovosť personálu byť hosťom vždy nápomocný . Vďaka tomu sa ku nám veľmi radi vraciate. Príďte sa presvedčiť o našej pohostinnosti a srdečnosti a prežite u nás dovolenku plnú zážitkov podľa vašich predstáv. Privítame vás s otvoreným srdcom.
   

Najkrajšie zážitky sú tie tatranské

Zima v Jasnej má svoje jedinečné čaro. Krásna zasnežená krajina a množstvo aktivít pre malých aj väčších návštevníkov sú zárukou tých najkrajších zážitkov.

  • Fantastická lyžovačka vo svetovom lyžiarskom stredisku Jasná
  • Centrum športu a zábavy, množstvo atrakcií a reštaurácií a barov priamo na svahu
  • Pre začiatočníkov, profesionálov aj adrenalínových nadšencov