Zima v Jasnej

Každý rok, keď tatranskú prírodu zahalí biela prikrývka, stáva sa stredisko Jasná domovom všetkých milovníkov zimy a zimných športov. Je zárukou fantastickej lyžovačky, skvelej zábavy a tých najkrajších zážitkov.
Martina Jurošová
riaditeľka hotela
Spomínam si na svoje začiatky v hoteli Srdiečko. Mnohí spočiatku hotelu nedávali veľkú nádej na dlhodobé fungovanie, ale nám sa vďaka pomoci a podpore skvelých kolegov podarilo vytvoriť z hotela úžasné miesto. Spoločne sa snažíme, aby sme našim hosťom vytvorili domácu atmosféru a správame sa k nim priateľsky a ústretovo. V roku 2013 prešiel hotel čiastočnou rekonštrukciou našim cieľom bolo zachovať teplo domova, ktoré sa šíri celým hotelom ako teplo z nášho krásneho krbu. Nové priestory pomohli zvýšiť návštevnosť hotela . K tomu sa pridala naša rodinná a priateľská atmosféra, výborná domáca kuchyňa a ústretovosť personálu byť hosťom vždy nápomocný . Vďaka tomu sa ku nám veľmi radi vraciate. Príďte sa presvedčiť o našej pohostinnosti a srdečnosti a prežite u nás dovolenku plnú zážitkov podľa vašich predstáv. Privítame vás s otvoreným srdcom.
 

pohodlie v hoteli Tri Studnicky

U nás sa budete cítiť ako doma

Domov nie je miesto, domov je pocit. A u nás sa budete cítiť ako doma.

  • Príjemná horská atmosféra hotela s ideálnou polohou pre najkrajšie zážitky
  • Dokonalé pohodlie v útulných izbách s nádherným výhľadom
  • Ochotný a usmievavý personál
  • Domáce špeciality pripravované s láskou
  • Fantastický relax vo wellness svete s vonkajšou vírivkou
     

Kulinarske zážitky

V Tatrách nám chutí

Domáce dobroty aj medzinárodné špeciality pripravené našimi skúsenými kuchármi, ale hlavne s láskou.

  • Denné Ski menu pre lyžiarov v našom hoteli
  • Culinary week v reštaurácii Von Roll
  • Zážitková gastronómia v podobe Tatranskej večere zážitkov
 

Stefan212
tripadvisor.sk

Vynikajúca atmosféra vďaka stále ochotnému, ústretovému a usmiatemu personálu. Či to bola recepcia, denný bar, reštaurácia, wellness - všade nás vítal úsmev, ochota, ústretovosť..."