Zimné podujatia

pondelok, streda, sobota

Tatranská večera zážitkov

Zažite úžasnú večeru snov! Symfónia chutí a vôní sa spojí do kulinárskeho zážitku v charizmatickej reštaurácii Von Roll v nadmorskej výške 1670 m n. m.. Dobrodružstvo začína už na začiatku, kedy Vás do reštaurácie dovezie Tatrak. Počas večere si vychutnáte prekrásny výhľad na horskú nočnú scenériu Tatier a lahodné gastronomické 5 - chodové menu pri teplom krbe a sviečkach.

 

Viac informácií


30.12.2017 | 6.1.2018 | 20.1.2018 | 3.2.2018 | 17.2.2018 | 3.3.2018

Demänovka Ratrak Stage Party

Tú najlepšiu apres-ski party na snehu si užijete na Priehybe! Skvelí DJ`s, sexi tanečnice, jedinečný umelci, vonkajší apres-ski bar a hlavne super zábava priamo na svahu počas dňa od 10.00 do 15.00, ktorá roztancuje určite každého.

 

Viac informácií


2.1.2018 | 31.1.2018 | 2.3.2018 | 31.3.2018

Full Moon Dinner

Vyvezte sa lanovkou na vrchol Chopka a zažite neopakovateľnú večeru v reštaurácii Rotunda počas magického splnu mesiaca. Lanovka vás vyvezie až na vrchol samotného Chopku. Na polceste vo Funibare na Priehybe je pre vás pripravený welcome drink a na vrchole Chopku bude pre vás pripravená kulinárska 5-chodová večera.

 

Viac informácií


20. 1. - 11. 2. 2018 (okrem pondelkov)

BMW xDRIVE ARÉNA

Objavte svet technológií BMW a zažite výhody inteligentného pohonu všetkých kolies BMW xDrive v autentických zimných podmienkach počas scénickej jazdy a parkúru na špeciálnych prekážkach. Zaregistrujte sa na testovacie jazdy v BMW xDrive Aréne a preverte schopnosti našich výnimočných vozidiel na vlastnej koži.

 

Viac informácií


01. - 03. 02. 2018

CULINARY WEEK

Neopakovateľný gastronomický zážitok! Príďte si užiť symfóniu vôní a chutí v jedinečnej zážitkovej VON ROLL RESTAURANT 1670 m n. m. a v Hoteli Pošta****. Atmosféru jedinečného večera dotvorí zážitkový vývoz snežným ratrakom a servis i obsluha na najvyššej úrovni. Môžete potešiť všetky zmysly týmto čarovným gastronomickým eventom.

 

Viac informácií


9. a 10. 2. 2018

Aréna Slovenského olympijského tímu v Jasnej

Príďte zažiť kúsok olympijskej atmosféry do Jasnej. Zažite symbolický otvárací ceremoniál, lyžiarske preteky, vyskúšajte si biatlon, sánkovanie či curling, zabavte sa après ski programom aj party v Happy Ende, objavte dočasné olympijské expozície a hlavne fandite slovenským športovcom a športu. Sme jeden tím.

 

Viac informácií


10. 2. 2018

Speed bag race & Made in Germany

Speed bag race - majstrovstvá sveta v spúšťaní sa na igelite si nemôžete nechať ujsť. Zábavno športová súťaž pre celú rodinu s bohatým sprievodným programom je tu už po štvrtý krát! Tento krát v spojení kvality Made in Germany, testovacej akcie na tie najlepšie výrobky od značiek BMV, VOLKL, X- Bionic.

 

Viac informácií čoskoro


24. 2. 2018

HELTER SKELTER

Príďte si odjazdiť či vychutnať pohľadom zábavnú trať v DC snowpark so slalomom, klopenkami, nebeskou bránou, bazénom, freestyle platformami.

 

Viac informácií čoskoro


21. 2. 2018

CGC Jasná adrenalín

Aj v lyžiarskej sezóne 2017/2018 bude Jasná hosťovať štvorhviezdičkové preteky vo freeride lyžovaní a snowboardingu CGC JASNÁ ADRENALÍN. Počas freeridových pretekov CGC JASNÁ ADRENALÍN bude pre návštevníkov strediska pripravený aj bohatý program. Testovanie lyží, skvelé Apres ski párty a mnoho ďalších atrakcií nájdete v centre diania freeridových pretekov.

 

Viac informácií čoskoro


31. 3. 2018

Hero Season Trophy

Príďte si zmerať sily na profesionálne pripravenej pretekárskej trati. Výnimočné preteky v obrovskom slalome sú určené pre verejnosť a prihlásiť sa môže ktokoľvek. A samozrejme, že preteky bude sprevádzať aj perfektná Apres ski zábava. Buďte najlepší a získajte ocenenie HERO SEASON TROPHY 2017/2018 a navyše aj šikovnú sezónku na lyžiarsku sezónu 2018/2019!

 

Viac informácií čoskoro


31. 3. 2018

Kraslicou na Chopok

Užite si jedinečnú príležitosť vyviezť sa na vrchol Chopka do výšky 2004 m n. m. obrovskou KRASLICOU plnou pestrého animačného programu. Každý deň môžete v kraslici zažiť niečo nové, neváhajte teda stráviť Veľkú noc ešte stále skvelou lyžovačkou na horách.

 

Viac informácií čoskoro


Čo sme už túto zimu zažili 😉

 

2.12.2017

Winter Music Opening

Zimnú sezónu v Jasnej otvoríme veľkolepo. Najlepšiu party sezóny odštartuje už prvú decembrovú sobotu skupina Queenie – world Queen tribute band. Známe svetové hity ako Show must go on, We will rock you, We are the Champion, Bohemian Rhapsody a iné odštartujú zimnú sezónu v Jasnej. Veľkolepú show budú doprevádzať tí najlepší slovenskí DJ`s, ktorí prinesú do Jasnej tanečnú explóziu.

 

Viac informácií


16.12.2017

DC SHRED DAY

Prvá freestyle akcia v najlepšom slovenskom stredisku Jasná Nízke Tatry. Nadšenci a fanúšikovia DC SNOWPARKU, toto si nesmiete nechať ujsť. Zábava na snehu, celodenné jazdenie, súťaže o ceny a večerná afterparty na vás čakajú na DC SHRED DAY.

 

Viac informácií čoskoro